Short story. Poradnik pisania krótkich form

Prowadząca: Barbara Piórkowska

Dziś trzeba tak pisać, żeby wiele myśli zmieściło się w kilku liniach tekstu. Można łapać: chwile, wrażenia, kolory – i wrzucać je do zdania, a potem… na Facebooka! Dobry podpis pod zdjęcie, opis zdarzenia czy sprytnie ujęta refleksja dają nam narzędzia do opanowania Internetu. Przyciągną zainteresowanie Czytelników i Czytelniczek.

Warsztaty z pisania krótkich form dla początkujących pisarzy i pisarek, wydawców, osób tworzących blogi i fora internetowe oraz internetowe magazyny o kulturze. Dużo szaleństwa i sporo praktycznej wiedzy. Zwięźle lecz gorąco zapraszamy do udziału.

Barbara Piórkowska – pisarka, poetka, krytyczka literacka, performerka. Nauczycielka w pracowni kreacji literackich i blogów w Pałacu Młodzieży w Gdańsku, trenerka warsztatów twórczego pisania m.in. na ogólnopolskim festiwalu rozwojowym dla kobiet Progressteron. Autorka powieści „Szklanka na pająki” (2010) i prozy „Utkanki” (2014), trzech tomów poetyckich, w tym ostatniego pt. „International” (2012), audiobooka poetyckiego, tekstów do piosenek (płyta „Piórko” Natalii Grzebały).

facebook2 Barbara Piórkowska              facebook2 Pracownia Kreacji Literackich

Kiedy? 11 czerwca godz. 11.00- 15.00

Gdzie? Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40

Zapisy: promocja@wbpg.org.pl

One Reply to “Short story. Poradnik pisania krótkich form”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *