Trudne życie twórcy – jak połączyć kreatywność ze skuteczną realizacją swoich pomysłów

Prowadzący: Jacek Kłosiński

Kluczem do sukcesu każdego kreatywnego twórcy jest nie tylko tworzenie innowacyjnych pomysłów, ale też umiejętna realizacja tego, co przychodzi nam do głowy. Porozmawiamy o natchnieniu, inspiracji, technikach kreatywnych, ale też o produktywności, planowaniu i sprawnej organizacji pracy. Poznamy narzędzia i metody, które pomagają efektywnie tworzyć, a całość zakończymy sporą dawką motywacji do dalszej pracy.

Jacek Kłosiński – jest współzałożycielem oraz dyrektorem kreatywnym agencji brandingowej ENGRAM, współtwórcą marki Pan Wizualny wyspecjalizowanej w tworzeniu infografik oraz pomysłodawcą gdańskiego coworkingu O TU_ Autor bloga dla kreatywnych klosinski.net. Wykształcenie marketingowe łączy z pasją projektowania. Z branżą związany zawodowo od 2005 roku, początkowo jako freelancer. Jako projektant pracował nad wizerunkiem m.in. takich marek, jak: BP, Signal Iduna, Bank Ochrony Środowiska, SKOK, ERGO Hestia, ASSECO, PBS, Diverse, Blog Forum Gdańsk, Miasto Gdańsk czy Miasto Sosnowiec. Dwa lata z rzędu wyróżniony w konkursie graficznym Projekt Roku. Członek Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych, opowiada na szkoleniach i branżowych konferencjach. Miłośnik piłki kopanej, gitarowej muzyki i Nowego Jorku.

Kiedy? 20 czerwca (sobota) w godz.10.00 -14.00

Gdzie? Biblioteka pod Żółwiem (ul. Świętego Ducha 111/113)

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku

Zapisy: promocja@wbpg.org.pl

2 Replies to “Trudne życie twórcy – jak połączyć kreatywność ze skuteczną realizacją swoich pomysłów”

  1. Od kiedy projekt jednej ulotki to praca nad wizerunkiem marki? Chciał bym zobaczyć jak Pan Kłosiński pracuje nad wizerunkiem BP 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *