Wydaj(e)

Wydaj(e) to tytuł modułu warsztatów i spotkań, na których poznacie reguły, które ułatwią Wam pisanie. Dowiecie się co to jest storytelling i jak możemy wykorzystać go do pisania i promowania własnych książek oraz poznacie niebanalne akcje promujące literaturę.

19 czerwca (piątek) o godz. 18.00 w Olivia Business Centre w budynku Olivia Four odbędzie się spotkanie tegorocznej edycji BIBLIOCAMPU. Wydarzenie jest kontynuacją  warsztatów i wydarzeń pod szyldem WYDAJ(E), który odnosi się do tematów związanych z różnymi formami promocji literatury – tej tradycyjnej drukowanej, ale też pozycji które wydajemy internetowo – w postaci blogów, serwisów internetowych czy też wydań elektronicznych. Prelegentami będą: Anna Piwowarska prowadząca bloga autentycznycopywriting.pl, Marek Rogala – twórca autorskiego przeglądu trójmiejskich wydarzeń kulturalnych eskaem.pl oraz Rafał Hetman z portalu Czytamrecenzuje.pl.

 

Program spotkania:

18.00 Anna Piwowarska  Jak pisać o książkach? www.autentycznycopywriting.pl

18.25 Marek Rogala  Kultura skompresowana w kwadracie, czyli eskaem.pl – szybka kultura miejska. Promocja trójmiejskiej kultury a promocja literatury www.eskaem.pl

18:45 Rafał Hetman Nietypowe sposoby promocji książek w sieci i realu www.czytamrecenzuje.pl

 

OLIVIA BUSINESS CENTRE, budynek Olivia Four (parter, wejście od strony patio), al. Grunwaldzka 472A

Wstęp bezpłatny

Potwierdź nam swoją obecność w serwisie evena.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *